Menu

Midnight Sun Şeffaf Clan Simgesi

Midnight Sun Şeffaf Clan Simgesi

 

Knight Online Midnight Sun  Şeffaf Clan Simgesi 32×32 indirmek için aşağıda bulunan download butonuna tıklayın. Midnight Sun  Şeffaf Clan Şimgesini  oyun klasörünüze sürükleyin ve kullanmaya başlayın.Clan simgesini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız   aşağıya bıraktığım linke tıklayın ve öğrenin.

https://kosimge.com/clan-simgesi-ekleme/

 

 

Midnight Sun Şeffaf Clan Simgesini indirmek için download butonuna tıklayınız.

Alternatif Şeffaf Clan Simgeleri için sitemizi gezmeyi unutmayın.

 

Clanınıza Özel Simge mi İstiyorsunuz ? 

Doğru yerdesiniz ! 🙂

Aşağıya bırakacağım linke tıklayarak tamamen ücretsiz bir şekilde bana nasıl bir simge istediğinizi belirtirseniz sizin clanınız için elimden gelen en iyi simgeyi yapmaya çalışacağım.

Bu formu https://kosimge.com/clan-simgesi-ekleme/ doldurarak bana isteğinizi belirtebilirsiniz. Simgeniz yapıldıktan sonra aşağıya linkini bırakacağım sayfada yayınlanacaktır.

https://kosimge.com/kategori/ozel-clan-simgeleri/

 

Peki Neden  Clanıma Simge Eklemeliyim  ?

Öncelikle Knight Online bir mmorpg oyunudur ve mmorpg oyunların en fazla keyifi arkadaşlarınızla birlikte oynarak alırsınız.Arkadaşlarınızla birlikte oynamak içinse oyun içinden önce bir clan kurmanız gerekiyor ve bu clanı en iyi şekilde temsil etmek için oyun içinde ki belirli görevleri yerine getirdikten sonra clanınıza clan logosu ekleme hakkını kazanırsınız. Clanınıza uygun ve tamamıyle sizi yansıtan simgeler seçmeniz gerekiyor, örnek vermek gerekirse clan adınız Kartal diyelim bu clana bir kanarya simgesi koyarsanız oldukça absürt duracaktır ve diğer oyuncular tarafından gülünç. bulunacaktır.

Bu sebeple Kartal ismli clanınıza kaliteli bir Kartal simgesi koymanızda fayda olacaktır.Koyacağınız simgeler min./max. 32×32 boyutunda olmalıdır ki net bir görüntü elde edesiniz.Sitemizde ki kaliteli clan simgelerini kullanarak çok güzel bir clan simgesi elde edebilirsiniz.

 

KOSiMGE Kimdir ?

KOSiMGE 27 yaşında bir erkek insanıdır.2006 yılında Knight Online’a başlayıp 2012 yılında Knight Online hayatını bitirdiğini düşünmektedir ta ki 2019 yılında tekrar Knight Online’a başlayana kadar.. Bu siteyi ise insanların tabiri caiz ise bombok simgeler kullanmasından ötürü kurmuştur sanırım biraz takıntılı bir kişi kendisi :). Az buçuk bildiği ps yetenekleri ile sizlere güzel clan simgeleri sunmayı düşünüyor.

 

Kendi clan simgenizi mi yapmak istiyorsunuz ?

Yıllar önce hazırlamış olduğum çok basit ama etkili youtube videomu izleyebilirsiniz 🙂

 

 

Bizi Twitter’dan takip etmeyin unutmayın, https://twitter.com/kosimgecom

Kategoriler:   Takım Clan Simgeleri

Yorumlar

Üzgünüm, bu içerik için yorumlar kapalıdır.